O nás

Naša výšivka záruka kvality na textile

Spoločnosť ZSK GmbH je založená v roku 1984 bývalými zamestnancami renomovanej spoločnosti Krefeld Zangs, stala sa jednou z popredných značiek na trhu vo vysoko konkurenčnom odvetví. Držíme sa tiež na špičke v medzinárodnom meradle. V priebehu rokov sme neustále rozširovali a zdokonaľovali naše rozsiahle odborné znalosti. Naši zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti v odbore. Preto vás ako zákazníka môžeme ubezpečiť, že dostanete optimálny produkt pre vaše špeciálne potreby.

Spoločnosť Stick s.r.o. so 100% slovenskou účasťou pôsobí na tuzemskom i európskom trhu od roku 2002. Pôsobíme v oblasti dovozu, vývozu a distribúcie reklamných predmetov. Prioritou, základnou a súčasne hlavnou myšlienkou spoločnosti je spokojnosť našich klientov. Ponúkame široký sortiment z katalógov takmer všetkých európskych distribútorov a v nadväznosti na to ponúkame aj služby s tým súvisiace formou „full“ servisu. Vo vlastnej réžii zabezpečujeme vyšívanie.

Ako rodinný podnik s najvyššími štandardmi kvality, spoľahlivosti a vynikajúcim pomerom cena-výkon, zaujímamé pevné miesto medzi najväčšími vyšívacími firmami na Slovensku. Vyšívame, navrhujeme, riešime všetko v našich vlastných priestoroch. To šetrí Váš čas a peniaze. S nami ste našli partnera, ktorý Vám poradí kompetntne a rýchlo zaujme stanovisko a riešenie, či už pri návrhu Vášho loga alebo technického riešenia výšivky.

Naša výšivka záruka kvality na textile.

Spracovávame najmenšie a rovnako aj veľké množstvá rýchlo a efektívne pre mnoho zákazníkov zo všetkých oblastí. Patria medzi ne spoločnosti, remeselné obchody, nespočetné reklamné agentúry a ich klienti, obce, štátne inštitúcie, hasičské zbory, združenia, jednotlivci a mnoho ďalších. Oslovte nás jednoducho a uvidíte !