Vyšívanie, potlač a reklamný textil

Výšivka - TEXTIL KATALOG

Výšivka je jednou z najrôznejších textilných techník. S vyšívacími strojmi je efektivita omnoho vyššia ako s mnohými inými metódami.

Pri vyšívaní je možné zvládnuť nespočetné množstvo výziev. Znížená doba, menšia strata materiálu a možnosť prispôsobenia výrobkov až do najmenších detailov - to sú len tri z mnohých výhod, ktoré ponúka vyšívanie.

Stick s.r.o. je jedna z popredných priemyselných vyšívacích spoločností na Slovensku, ktorá je na trhu už od roku 2002. Počas tohto obdobia sme si vybudovali reputáciu prezentovanú vysokou kvalitou a rýchlou dodacou lehotou. Prioritou nášho rodinného teamu je vyhovieť vašim požiadavkám prípadne ich doplniť o naše dlhoročné skúsenosti.

Strojové vyšívanie aplikujeme na rôzne materiály a textílie.

  • Textil: tričká, polokošele, košele, mikiny, čapice, bundy, tašky,...
  • Materiál: polyester, bavlna, acryl, koža, kortexín,...

Pri výrobe používame Magnetické rámčeky Mighty Hoop, ktoré zabezpečujú presnú aplikáciu vášho loga, ale predovšetkým zabezpečujú aplikáciu vášho loga cez tvrdé materiály ale aj v oblasti zipsu.

Moderné vyšívacie stroje sú predpokladom pre splnenie všetkých požadovaných kriterií. Len spoľahlivé stroje ušetria nás od nepodarkov, nedodržania termínov termínov a garantujú špičkovú kvalitu vyšitého loga, obrazu.

Špičkové stroje nemeckej výroby ZSK śú našou zárukou v dielni sa nachádzajú dva 6-hlavové, jeden 4-hlavový a jeden 1-Hlavový stroj nám umožnujú, so 17 hlavami spĺnať aj rozsiahle veľkopočetné zákazky.

A popri tom sú stroje vždy len tak dobré, ako naši dlhoroční kvalifikovaní pracovníci, ktorí vás obslúžia.

V rámci našich služieb poskytujeme predaj reklamného textilu rôzneho druhu popredných zahraničných le aj domácich výrobcov ako B and C, Tee Jays, Kariban, Gildan, Flexfit a rôzne iné. zvyčajné dodacie termíny na reklamný textil do 2-3 pracovných dní. A ak sa aj nenájde textil podľa vašich požiadaviek sú nám nápomocní naší dlhoroční partneri v oblasti krajčírstva.

- Reklamný textil si môžte pozrieť a objednať na našom SHOPE

Srdcom našej spoločnosti je naše programovacie štúdio.

Návrh, obrázok, škica, vzorka alebo .......... a rozhovor s nami stačí, aby sme v našom kreatívnom štúdiu premenili Vaše predstavy na dátový nosič, z ktorého pomocou následne náš vyšívací vytvorí Vašu vyšívku.

Tu sa rozhoduje, či neskoršia vyšívka zodpovedá Vašim požiadavkám, či je vhodná a do akej miery na požadovaný materiál , a či vyšívka optimálne sprostredkuje vašu reklamnú správu!

Každá požiadavka je iná! Každá vyšívka je iná ! Motív, farebnosť, počet stehov, obtiažnosť !

Preto je každá požiadavka spracovaná a ocenená individuálne.

Kontaktujte nás pre viac informácií